Home Kategoria A Kurs kat A A1 A2 AM

Kurs kat A A1 A2 AM

przez riv

Kurs Podstawowy Kat A1 –2600zł

Kurs Extra Kat A1 – 2900 zł

Kurs Podstawowy Kat A2 A – 2900zł

Kurs Extra Kat A A2 – 3200 zł.

Kurs skrócony A1 A2 A – 1450 zł

Kurs V.I.P 3800 zł

Dodatkowe godziny jazd 150 zł dla naszych kursantów oraz 200 zł dla kursantów z innych ośrodków.

Szkolenie Torowe 599 zł

Kurs  Prawa jazdy kat AM podstawowy   1000 zł   –  5 godzin teorii + 5  godzin jazdnauka zadań na placu manewrowym, jazda w ruchu miejskim . Do wyboru manuala skrzynia biegów lub automatyczna.

Kurs Prawa Jazdy Kat AM   Komfort     1200 zł    20 godzin teorii + 6 godzin jazd w tym jazdy w Poznaniu w asyście instruktora na motocyklu . Jedyne takie szkolenie w twoim mieście.

Kurs kat AM Duży 1600 zł  20 godzin teorii + 10 godzin jazd Wyjazd do Poznania i jazda motorowerem  egzaminacyjnym Yamaha po trasach egzaminacyjnych. Jazdy odbywają się w asyście instruktora na motocyklu, podczas jazdy używamy łączności intercom oraz kamer. Motocykle i motorowery przewozimy na przyczepie motocyklowej do Poznania, dlatego nie tracimy cennego czasu na przejazd motorowerem po trasie Poznań-Gniezno. Jedyne takie szkolenie w Twoim mieście.

Kurs Extra Chcesz się naprawdę nauczyć jeździć motocyklem a nie tylko zdać egzamin polecamy ten kurs!!!– zagadnienia kursu komfort jazdy w asyście instruktora na motocyklu z uprawnieniami instruktora techniki jazdy, jazda w ruchu drogowym, jazda na drogach o podwyższonej prędkości drogi ekspresowe, autostrady prędkości 120 do 140 km /h i wszystko pod  okiem instruktora na motocyklu, hamowanie awaryjne  z użyciem systemu ABS na śliskiej nawierzchni, jazda defensywna, hamowanie w zakręcie, dużo szybkiej dynamicznej jazdy. Egzaminy Poznań Konin Inowrocław . Wyjazdy całodniowe na trasy egzaminacyjne a kiedy zdasz egzamin i będziesz miał już swój motocykl zabierzemy ciebie na 2 godzinne szkolenie na tor Bydgoszcz lub Poznań .To prawdziwa petarda, szkolenie na torze w cenie kursu .Oferta od dnia 20.06.22.

Kurs Podstawowy to nauka zadań egzaminacyjnych na placu manewrowym oraz jazda w ruchu miejskim. Kurs zgodny z ustawą o kierujących. Jazdy w asyście instruktora na motocyklu . Dla osób posiadających własny zarejestrowany na siebie motocykl, chcących zaliczyć egzamin, posiadających już jakieś umiejętności mamy dobrą ofertę połączoną z jazdą na torze skróconą do dwóch tygodni. Płatność gotówkowa.

V.I.P w 14 dni   Kurs indywidualny dostosowany idealnie pod Ciebie. Kurs polecam osobą które mogą kurs zrobić tylko w trakcie urlopu oraz weekendów, biznesmenom a szczególnie dla osób mieszkających poza granicami Polski.  Załatwiam wszystkie formalności związane z kursem i egzaminem.

Szkolenie Torowe to  Doskonalenie techniki jazdy na torze .Ten kurs to dodatkowe 6 godzin pobytu  na torze motocyklowym  w Bydgoszczy lub Poznaniu To jedyna, niepowtarzalna okazja aby miło spędzić sobotnie popołudnie, gdyż zorganizowaliśmy to szkolenie w formie rodzinnego pikniku. Ty jeździsz a Twoi najbliżsi, których możesz zabrać ze sobą zupełnie bez opłat dobrze się bawią obserwując Twoje zmagania na torze.  Szczegóły szkolenia w zakładce zobacz : Doskonalenie Techniki Jazdy kliknij tutaj.  Poznaj kanony pokonywania zakrętów. Polecam!!!. Zobacz to szkolenie kliknij tutaj Szkolenie na własnych motocyklach lub motocyklach szkoły. Nauka umiejętności odpowiedniego patrzenia i dobierania odpowiedniego okna wlotowego oraz prędkości, umiejętność operowania gazem w zakręcie, jak użyć przeciwskrętu, pozycja ciała w zakrętach i wiele innych .Robimy to szkolenie na własnych motocyklach po zakończeniu kursu.

Więcej informacji na temat kursów motocyklowych i motorowerowych prawa jazdy uzyskasz klikając w http://motocyklon.com